FESB RASPORED
Loading...

Raspored za Laboratorij

A129 (ZEN)
A129
Laboratorij za elektromotorne pogone
Zavod za elektroenergetiku
(ZEN)
MODERATORI: Gladina Željko
Detalji o prostoriji
x
Nije pronađena nijedna prostorija za upisani pojam.
A129 (ZEN)
A129
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za elektromotorne pogone
(ZEN)
MODERATORI: Gladina Željko
A131 (ZSB)
A131
(ZSB)
MODERATORI: Bašić Josip, Blagojević Branko
A134 (ZSB)
A134
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za hidrauličke sklopove i mehaniku fluida
(ZSB)
MODERATORI: Milas Zoran, Pehnec Igor
A141 (ZEN)
A141
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električne strojeve i pogone
(ZEN)
MODERATORI: Despalatović Marin, Majić Goran
A227 (ZEN)
A227
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električne mreže i postrojenja
(ZEN)
MODERATORI: Jakus Damir
A244 (ZEN)
A244
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električna mjerenja
(ZEN)
MODERATORI: Bosnić Juraj Alojzije, Garma Tonko, Kunac Antonijo, Petrović Goran
A245 (ZEN)
A245
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za mjerenje i obradu signala
(ZEN)
MODERATORI: Garma Tonko, Kilić Tomislav, Kunac Antonijo, Majić Goran, Petrović Goran, Vodopija Stipe
A246 (ZEN)
A246
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električne mreže
(ZEN)
MODERATORI: Bonači Ivanka
A247 (ZEN)
A247
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električna postrojenja
(ZEN)
MODERATORI: Mandić Marin, Modrić Tonći, Sutlović Elis
A248 (ZEN)
A248
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za mjerenje procesnih veličina
(ZEN)
MODERATORI: Garma Tonko, Kunac Antonijo, Petrović Goran
A250 (ZEN)
A250
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električne strojeve i pogone
(ZEN)
MODERATORI: Bego Ozren, Despalatović Marin, Majić Goran
A251 (ZEN)
A251
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električne strojeve i elektromotorne pogone
(ZEN)
MODERATORI: Despalatović Marin, Majić Goran
A252 (ZEN)
A252
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električne strojeve i pogone
(ZEN)
MODERATORI: Despalatović Marin, Majić Goran
A253 (ZEN)
A253
Zavod za elektroenergetiku
Zavodska radionica
(ZEN)
MODERATORI: Despalatović Marin, Majić Goran
A255 (ZEN)
A255
Zavod za elektroenergetiku
Obrana diplomskih i završnih radova
(ZEN)
MODERATORI: Bonači Ivanka
A316 (ZEN)
A316
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za regulaciju električnih strojeva
(ZEN)
MODERATORI: Bašić Mateo, Grgić Ivan, Vukadinović Dinko
A317 (ZEN)
A317
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za automatizaciju i upravljanje
(ZEN)
MODERATORI: Bego Ozren, Jolevski Danijel
A318 (ZEN)
A318
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za energetsku elektroniku
(ZEN)
MODERATORI: Bašić Mateo, Grgić Ivan
A322 (ZEN)
A322
Zavod za elektroenergetiku
Istraživački laboratorij
(ZEN)
MODERATORI: Krolo Ivan, Lovrić Dino, Vujević Slavko
A323 (ZEN)
A323
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za elektromagnetsku kompatibilnost
(ZEN)
MODERATORI: Krolo Ivan, Lovrić Dino, Lucić Rino, Modrić Tonći, Vujević Slavko
A324 (ZEN)
A324
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za električne instalacije
(ZEN)
MODERATORI: Jurić-Grgić Ivica, Krolo Ivan, Lovrić Dino, Modrić Tonći, Vujević Slavko
A325 (ZEN)
A325
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za zaštitu i upravljanje
(ZEN)
MODERATORI: Sutlović Elis
A405 (ZEL)
A405
Zavod za elektroniku
Laboratorij za multimedijske sustave i virtualnu stvarnost
(ZEL)
MODERATORI: Šarić Matko
A406 (ZEL)
A406
Zavod za elektroniku
Laboratoij za digitalne komunikacijske sustave/Laboratorij za analizu mreža
(ZEL)
MODERATORI: Radić Joško, Šarić Matko, Šolić Petar
A415 (ZEL)
A415
Zavod za elektroniku
Laboratorij studija Automatika i sustavi
(ZEL)
MODERATORI: Cecić Mojmil, Radić Kaja, Stančić Ivo
A416 (ZEL)
A416
Zavod za elektroniku
Laboratorij za inteligentne sustave
(ZEL)
MODERATORI: Stipaničev Darko
A417 (ZEL)
A417
Zavod za elektroniku
Laboratorij za biomehaniku i automatiku
(ZEL)
MODERATORI: Kružić Stanko, Musić Josip
A418 (ZEL)
A418
Zavod za elektroniku
Laboratorij za biomehaničke sustave i telemedicinu
(ZEL)
MODERATORI: Cecić Mojmil, Musić Josip
A423 (ZEL)
A423
Zavod za elektroniku
Laboratorij za robotiku i računalni vid
(ZEL)
MODERATORI: Bonković Mirjana
A424 (ZEL)
A424
Zavod za elektroniku
Laboratorij za digitalnu instrumentaciju
(ZEL)
MODERATORI: Betti Tihomir, Čoko Duje, Marasović Ivan, Šoda Joško
A425 (ZEL)
A425
Zavod za elektroniku
Laboratorij za istraživanje na području komunikacijske i informacijske tehnologije
(ZEL)
MODERATORI: Radić Joško, Russo Mladen, Šolić Petar
A427 (ZEL)
A427
Zavod za elektroniku
Laboratorij za digitalnu TV i video
(ZEL)
MODERATORI: Radić Joško, Russo Mladen, Šolić Petar
A507 (ZEL)
A507
Zavod za elektroniku
Laboratorij za digitalnu obradu signala i bežične mreže
(ZEL)
MODERATORI: Begušić Dinko, Čagalj Mario, Perković Toni
A508 (ZEL)
A508
Zavod za elektroniku
Laboratorij za komunikacijske mrežne tehnologije
(ZEL)
MODERATORI: Begušić Dinko, Lörincz Josip, Martinis Ankica, Radoš Katarina, Stella Maja
A509 (ZEL)
A509
Zavod za elektroniku
Laboratorij za tehnologiju elektromaterijala i fotoničke sustave
(ZEL)
MODERATORI: Lörincz Josip, Stella Maja
A601 (ZEL)
A601
Zavod za elektroniku
Radionica
(ZEL)
MODERATORI: Kerošević Željko
A609 (ZEL)
A609
Zavod za elektroniku
Laboratorij - elektromagnetska gluha komora
(ZEL)
MODERATORI: Marinović Ivan
A610 (ZEL)
A610
Zavod za elektroniku
Laboratorij za mikrovalnu elektroniku
(ZEL)
MODERATORI: Matković Anđela, Šarolić Antonio
A611 (ZEL)
A611
Zavod za elektroniku
Laboratorij za mikrovalnu elektroniku
(ZEL)
MODERATORI: Matković Anđela, Šarolić Antonio
A612 (ZEL)
A612
Zavod za elektroniku
Laboratorij za radiokomunikacije
(ZEL)
MODERATORI: Blažević Zoran, Marinović Ivan, Škiljo Maja, Šušnjara Anna, Zulim Ivana
A701 (ZEL)
A701
Zavod za elektroniku
Laboratorij za elektromagnetska ispitivanja
(ZEL)
MODERATORI: Blažević Zoran, Dorić Vicko, Poljak Dragan, Šušnjara Anna, Zulim Ivana
A711 (ZEL)
A711
Zavod za elektroniku
Laboratorij za elektromagnetska ispitivanja
(ZEL)
MODERATORI: Matković Anđela, Šarolić Antonio
B106 (ZEN)
B106
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za tehniku visokog napona
(ZEN)
MODERATORI: Sarajčev Petar
B108 (ZST)
B108
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za alatne strojeve
(ZST)
MODERATORI: Bajić Dražen
B109 (ZST)
B109
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za alatne strojeve
(ZST)
MODERATORI: Bajić Dražen, Dumanić Ivana, Jozić Sonja, Krnić Nikša, Krolo Jure, Veić Mario
B110 (ZST)
B110
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za mehanička ispitivanja
(ZST)
MODERATORI: Ljumović Petar, Živković Dražen
B309 (ZEN)
B309
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij - energetski centar
(ZEN)
MODERATORI: Goić Ranko
B310 (ZEN)
B310
Zavod za elektroenergetiku
Istraživači laboratorij iz energetske elektronike
(ZEN)
MODERATORI: Vukadinović Dinko
B315 (ZEN)
B315
Zavod za elektroenergetiku
Predavaonica
(ZEN)
MODERATORI: Bonači Ivanka, Jurić-Grgić Ivica
B316 (ZEN)
B316
Zavod za elektroenergetiku
Predavaonica
(ZEN)
MODERATORI: Bonači Ivanka, Bosnić Juraj Alojzije, Despalatović Marin, Jurić-Grgić Ivica, Kunac Antonijo, Majić Goran, Mandić Marin, Modrić Tonći, Petrović Goran, Vasilj Josip, Vodopija Stipe
B317 (ZEN)
B317
Zavod za elektroenergetiku
Laboratorij za osnove elektrotehnike
(ZEN)
MODERATORI: Cvetković Mario, Dorić Vicko, Grulović-Plavljanić Nedjeljka, Kovač Nikša, Rubić Ante, Šesnić Silvestar, Šušnjara Anna, Zulim Ivana
B318 (ZEN)
B318
Zavod za elektroenergetiku
Računalna učionica
(ZEN)
MODERATORI: Bašić Mateo, Gladina Željko, Jolevski Danijel, Kunac Antonijo, Mandić Marin, Vasilj Josip, Vodopija Stipe
B319 (ZEN)
B319
Zavod za elektroenergetiku
Predavaonica
(ZEN)
MODERATORI: Bonači Ivanka, Despalatović Marin, Jurić-Grgić Ivica, Vasilj Josip
B320 (ZEN)
B320
Zavod za elektroenergetiku
Računalna učionica
(ZEN)
MODERATORI: Gladina Željko, Kunac Antonijo, Mandić Marin, Petrović Goran, Vasilj Josip, Vodopija Stipe
B411 (ZEL)
B411
Zavod za elektroniku
Laboratorij za modeliranje i operacijska istraživanja
(ZEL)
MODERATORI: Marasović Jadranka
B412 (ZEL)
B412
Zavod za elektroniku
Laboratorij za napredne Internet tehnologije i senzorske mreže
(ZEL)
MODERATORI: Bugarić Marin, Rezo Frano, Štula Maja
B413 (ZEL)
B413
Zavod za elektroniku
Laboratorij za automatiku (nastavni)
(ZEL)
MODERATORI: Grujić Tamara
B414 (ZEL)
B414
Zavod za elektroniku
Laboratorij za robotiku
(ZEL)
MODERATORI: Papić Vladan
B415 (ZEL)
B415
Zavod za elektroniku
Laboratorij za elektroničke sklopove i primijenjenu elektroniku
(ZEL)
MODERATORI: Kerošević Željko, Marinović Ivan, Škalic Ivan
B416 (ZEL)
B416
Zavod za elektroniku
Laboratorij za antene, antenske sustave i numeričke metode
(ZEL)
MODERATORI: Čoko Duje, Kerošević Željko, Marinović Ivan
B417 (ZEL)
B417
Zavod za elektroniku
Laboratorij za elektroničke elemente i sklopove
(ZEL)
MODERATORI: Betti Tihomir, Bovan Spomenka, Marasović Ivan, Vrvilo Mijo Matija
B418 (ZEL)
B418
Zavod za elektroniku
Laboratorij za nanoelektroniku
(ZEL)
MODERATORI: Betti Tihomir, Marasović Ivan
B419 (ZEL)
B419
Zavod za elektroniku
Laboratorij za digitalne sustave i Laboratorij za mreže
(ZEL)
MODERATORI: Kristić Ante, Pekić Vesna, Prvan Marina
B420 (ZEL)
B420
Zavod za elektroniku
Računalni laboratorij
(ZEL)
MODERATORI: Marasović Jadranka, Marasović Tea, Radić Kaja, Rnjak Žarko
B515 (ZEL)
B515
Zavod za elektroniku
Laboratorij za tehničku kibernetiku
(ZEL)
MODERATORI: Betti Tihomir, Marasović Ivan, Šoda Joško
B521 (ZEL)
B521
Zavod za elektroniku
Laboratorij za elektroakustiku
(ZEL)
MODERATORI: Sikora Marjan
B522 (ZEL)
B522
Zavod za elektroniku
Laboratorij za programsko inženjerstvo i distribuirane sustave
(ZEL)
MODERATORI: Plavša Andrija, Zebić Josip, Zoraja Ivan
B523 (ZEL)
B523
Zavod za elektroniku
Laboratorij za arhitekturu računala i operacijska sustave
(ZEL)
MODERATORI: Božić-Štulić Dunja, Čelar Stipo, Gotovac Sven, Lončar Petra, Mudnić Eugen, Rnjak Žarko, Vicković Linda
B525 (ZEL)
B525
Zavod za elektroniku
Računalni laboratorij
(ZEL)
MODERATORI: Mudnić Eugen, Rnjak Žarko
B526 (ZEL)
B526
Zavod za elektroniku
Računalni laboratorij
(ZEL)
MODERATORI: Begušić Dinko
B601 (ZMF)
B601
Zavod za matematiku i fiziku
Nastavni računalni laboratorij
(ZMF)
MODERATORI: Giljanović Duje, Godinović Nikola, Lelas Damir, Lončar Bojan, Polić Dunja, Puljak Ivica, Sorić Ivica, Šćulac Toni, Zarić Darko
B605 (ZMF)
B605
Zavod za matematiku i fiziku
Laboratorij Fizika 2
(ZMF)
MODERATORI: Doršner Ilja, Giljanović Duje, Godinović Nikola, Kovač Marko, Lelas Damir, Polić Dunja, Puljak Ivica, Sorić Ivica, Šćulac Toni, Zarić Darko
B606 (ZMF)
B606
Zavod za matematiku i fiziku
Laboratorij Fizika 1
(ZMF)
MODERATORI: Doršner Ilja, Giljanović Duje, Godinović Nikola, Kovač Marko, Lelas Damir, Polić Dunja, Puljak Ivica, Sorić Ivica, Šćulac Toni, Zarić Darko
B607 (ZMF)
B607
Zavod za matematiku i fiziku
Laboratorij moderne fizike
(ZMF)
MODERATORI: Doršner Ilja, Giljanović Duje, Godinović Nikola, Lelas Damir, Polić Dunja, Puljak Ivica, Sorić Ivica, Šćulac Toni, Zarić Darko
B709 (ZMF)
B709
Zavod za matematiku i fiziku
Solarni laboratorij
(ZMF)
MODERATORI: Sorić Ivica
B710 (ZMF)
B710
Zavod za matematiku i fiziku
Laboratorij kvantnih fotodetektora
(ZMF)
MODERATORI: Sorić Ivica
B811 (ZMF)
B811
Zavod za matematiku i fiziku
Laboratorij za znanstveno računanje
(ZMF)
MODERATORI: Carević Anita, Dujić Rodić Lea, Mandić Marina, Periša Lana, Slapničar Ivan
C301 (ZST)
C301
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za obradu deformiranjem
(ZST)
MODERATORI: Krolo Jure, Lela Branimir
C302 (ZST)
C302
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za toplinsku obradu
(ZST)
MODERATORI: Čatipović Nikša, Dadić Zvonimir, Kojundžić Domagoj, Lela Branimir
C306 (ZST)
C306
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za lijevanje i tribologiju
(ZST)
MODERATORI: Bilić Boženko, Čizmić Jozo, Dadić Zvonimir, Jozić Sonja, Živković Dražen
C307 (ZST)
C307
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za metalografiju
(ZST)
MODERATORI: Ljumović Petar
C308 (ZST)
C308
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za ispitivanje bez razaranja
(ZST)
MODERATORI: Čatipović Nikša, Dadić Zvonimir, Kojundžić Domagoj, Lela Branimir, Ljumović Petar, Mišina Nedjeljko
C315 (ZST)
C315
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za zavarivanje
(ZST)
MODERATORI: Krnić Nikša, Mišina Nedjeljko
C316 (ZST)
C316
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za zavarivanje
(ZST)
MODERATORI: Kojundžić Domagoj, Krnić Nikša
C317 (ZST)
C317
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za zavarivanje
(ZST)
MODERATORI: Krnić Nikša
C407 (ZST)
C407
Zavod za strojarsku tehnologiju
(ZST)
MODERATORI: Bajić Dražen, Barle Jani, Bilić Boženko, Crnjac Marina, Gjeldum Nikola, Mišina Nedjeljko, Mladineo Marko, Perišić Stipe, Veža Ivica
C408 (ZST)
C408
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za CAD/CAM
(ZST)
MODERATORI: Bajić Dražen, Dumanić Ivana, Jozić Sonja
C409 (ZST)
C409
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za mjerenje oblika i dimenzija
(ZST)
MODERATORI: Bašić Andrej, Bilić Boženko, Gjeldum Nikola, Veža Ivica
C416 (ZST)
C416
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za hidrauličke i pneumatičke uređaje
(ZST)
MODERATORI: Barle Jani, Bašić Andrej, Perišić Stipe
C417 (ZST)
C417
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za industrijsko inženjerstvo
(ZST)
MODERATORI: Aljinović Amanda, Bilić Boženko, Crnjac Marina, Gjeldum Nikola, Mladineo Marko, Veža Ivica
C418 (ZST)
C418
Zavod za strojarsku tehnologiju
Laboratorij za napredne materijale i tehnologije
(ZST)
MODERATORI: Kojundžić Domagoj, Krnić Nikša
C516 (ZSB)
C516
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij katedre za termodinamiku, termotehniku i toplinske strojeve
(ZSB)
MODERATORI: Barbir Frano, Galić Jakša, Tolj Ivan
C517 (ZSB)
C517
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij katedre za termodinamiku, termotehniku i toplinske strojeve
(ZSB)
MODERATORI: Barbir Frano, Galić Jakša
C518 (ZSB)
C518
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za CFD
(ZSB)
MODERATORI: Damić Nada, Milas Zoran, Pehnec Igor, Penga Željko
C519 (ZSB)
C519
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij i predavaonica za mehaniku fluida
(ZSB)
MODERATORI: Klarin Branko
C520 (ZSB)
C520
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za toplinske strojeve i predavaonica
(ZSB)
MODERATORI: Barbir Frano, Damić Nada, Nižetić Sandro, Penga Željko, Pivac Ivan, Radica Gojmir, Šimunović Jakov, Tolj Ivan
C601 (ZSB)
C601
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Računalna učionica
(ZSB)
MODERATORI: Bašić Josip, Blagojević Branko, Bužančić Primorac Branka, Cvitanić Vedrana, Delić Anita, Džoja Maja, Ljubenkov Boris, Magazinović Gojko, Tomac Ivan, Tvrdić Vjekoslav, Vlak Frane, Vukasović Marko
C602 (ZSB)
C602
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Predavaonica
(ZSB)
MODERATORI: Blagojević Branko
C614 (ZSB)
C614
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za "rapid prototyping", Laboratorij za optimizaciju i "design"
(ZSB)
MODERATORI: Ćurković Milan, Marinić-Kragić Ivo, Pehnec Igor, Vučina Damir
C615 (ZSB)
C615
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Crtaonica i računalna učionica
(ZSB)
MODERATORI: Bašić Josip, Blagojević Branko, Bužančić Primorac Branka, Cvitanić Vedrana, Ćurković Milan, Damić Nada, Delić Anita, Džoja Maja, Magazinović Gojko, Marinić-Kragić Ivo, Pehnec Igor, Pivac Ivan, Pivac Nikolina, Radica Gojmir, Sedlar Damir, Tolj Ivan, Tomac Ivan, Vlak Frane, Vučina Damir, Vukasović Marko
C617 (ZSB)
C617
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za numeričko modeliranje
(ZSB)
MODERATORI: Ćurković Milan, Marinić-Kragić Ivo, Pehnec Igor, Vučina Damir
C618 (ZSB)
C618
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za dinamiku strojeva
(ZSB)
MODERATORI: Lozina Željan, Sedlar Damir, Tomac Ivan
C619 (ZSB)
C619
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za vibracije i buku
(ZSB)
MODERATORI: Lozina Željan, Sedlar Damir, Tomac Ivan
C620 (ZSB)
C620
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Predavaonica
(ZSB)
MODERATORI: Bagavac Petra, Blagojević Branko, Pehnec Igor, Perkušić Milan, Sedlar Damir, Tomac Ivan, Tvrdić Vjekoslav, Vukasović Marko
C706 (ZSB)
C706
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Crtaonica i računalna učionica
(ZSB)
MODERATORI: Bagavac Petra, Blagojević Branko, Božanić Antun, Bugarin Miro, Ćurković Milan, Damić Nada, Domazet Željko, Krstulović-Opara Lovre, Magazinović Gojko, Marinić-Kragić Ivo, Pehnec Igor, Pivac Ivan, Pivac Nikolina, Sedlar Damir, Tomac Ivan
C707 (ZSB)
C707
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za konstrukcije
(ZSB)
MODERATORI: Bagavac Petra, Božanić Antun, Krstulović-Opara Lovre
C807 (ZSB)
C807
Zavod za strojarstvo i brodogradnju
Laboratorij za brodogradnju
(ZSB)
MODERATORI: Bašić Josip, Blagojević Branko
HEP
HEP
HEP Vrboran
MODERATORI: Bonači Ivanka, Krolo Ivan, Modrić Tonći, Vujević Slavko
VR
VR
Stručna praksa
MODERATORI: Nema dodjeljenih moderatora.
predavanja / seminar auditorne vježbe laboratorijske vježbe konstrukcijske vježbe terenska nastava kolokviji ispiti
Niste više prijavljeni

Istekla vam je prethodna prijava te se morate ponovno prijaviti.

Nastao je problem u radu sustava

Informacije o problemu smo pohranili i nastojat ćemo ga riješiti. Ako vas ova greška sprječava da obavite nešto važno, možete nas odmah kontaktirati na helpdesk@fesb.hr.